Няма продукти в количката Ви!
Продукти Актуализиране на количката
Shop Menu
Резултати 1 - 24 от 51
Страница 1 от 3

Болка и Главоболие

НЕОМЕНОР 400 МГ.Х.40 ТАБЛ.

ПОКАЗАНИЯ: Препарата спомага за нормализиране на болезнения менструален цикъл

13,95лв

МИГРЕНОН.Х.30 течни капсули.

ПОКАЗАНИЯ: За лечение на мигрена и други главоболия за: предотвратяване на пристъпите, намаляване силата на болката,...

11,90лв

БЛОКМАКС.ФОРТЕ 400МГ.Х.10 ТАБЛ..

BlokMAX форте e лекарство с висока доза ибупрофен, предназначено за облекчаване на болезнени състояния като зъбобол,...

5,35лв

БЛОКМАКС 200МГ.Х.10 ТАБЛ..

BlokMAX е болкоуспокояващ лекарствен препарат с ибупрофен, който ефикасно облекчава различни типове болкови състояния,...

3,96лв

НУРУЛИН ДУО 500МГ/200МГ.Х.20 ТАБЛ..

Нуруулин Дуо е лекарство, предназначено за облекчаване на средни до силни болкови състояния – мигренозни болки,...

6,34лв

НУРОФЕН СТОПКОЛД ТАБЛ.Х.24

Нурофен Стопколд е лекарствен продукт, който служи за облекчаване симптомите на настинка и грип. Съдържа комбинация от...

12,60лв

ХЕКСАЛГИН СОЛ.500МГ/МЛ 20.МЛ.

Хексалгин капки представляват разтвор на метамизол натрий и са показани за широк спектър от болкови състояния, в това...

8,60лв

ДИАЛГИН САШЕТИ 1000МГ.Х.20 ХИМАКС.

Диалгин е лекарствен препарат без рецепта, който помага за справяне с болки от различно естество, в това число:...

12,60лв

ИБУПРОМ СПРИНТ.МАКС.КАПС. 400МГ Х 6

Ibuprom Sprint Max е лекарствен продукт, който бързо и ефикасно облекчава болките. Подходящ е за овладяване на умерена...

7,22лв

ПАРАЦЕТАМАКС ГРИП 500/12.2МГ.ПРАХ.ЗА.ПЕРОР.Р-Р.х.12.

ПарацетаМакс Грип е лекарствен препарат с парацетамол, предназначен за облекчаване на симптомите при грипни...

10,45лв

ЦИНАБСИН ТАБЛ..Х.100.

Цинабсин e хомеопатично лекарствено средство коетйто е предназначен за лечение и профилактика на остри и хронични...

11,76лв

ИБУРАПИД 400МГ ТАБЛ. по 10

Ибурапид е ибупрофен, предназначен за възрастни и деца над 12-годишна възраст за облекчаване на лека до умерена болка...

4,25лв

АЦЕСАЛ ПРОТЕКТ 100МГ ТАБЛ. по 40

Ацесал протект е ацетилсалицилова киселина, съпътстваща лечението на инфаркт и някои видове болка в гърдите. В науката...

3,99лв

АЛГОЗОН ПЛЮС ТАБЛ.500МГ/38,75МГ/50МГ по 18

Algozone Plus е лекарствено средство без рецепта с болкоуспокояващ ефект. Неговата формула комбинира три активни...

2,78лв

Ибупром Синус по 24 Таблетки

Ибупром Синус в нова, още по-голяма опаковка от 24 таблетки, е специално разработен да облекчава напрежението и болката...

11,60лв

НО-ШПА ТАБЛ. 40МГ Х 24

Но-Шпа са хапчетата, които ви помагат да се наслаждавате на ценните моменти в живота. Те облекчават всички видове болка...

5,22лв

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ ТАБЛ.500МГ Х 12

Panadol Optizorb аналгетик на базата на парацетамол с дезинтегрираща система OptizorbTM, който осигурява бързо, удобно,...

1,26лв

АЦЕФЕИН ТАБЛ. Х 10

Ацефеин е неопровержимото доказателство, че и най-силната болка си има слабо място. Той е предназначен за лечение...

3,25лв

АНАЛГИН КАПКИ 500МГ/МЛ 20МЛ СФ

Analgin 500 mg/ml, 20 ml, oral drops, solution СЪСТАВ: метамизол натрий (metamizole sodium)

5,72лв
В списъка на 1 човека

ИБУПРОФЕН ТАБЛ.200МГ.Х.20 POLFA.

СЪСТАВ: Ibuprofen - нестероидно противовъзпалително средствo, производно на пропионовата киселина

2,95лв

ЕФЕРАЛГАН+ВИТ.С ЕФФ.ТАБЛ.330МГ.Х.20.

СЪСТАВ: Paracetamol 330 mg; Ascorbic acid 200 mg.

5,76лв
Страница 1 от 3

Здравни проблеми

Акне
Алергия
Алкохолизъм
Анална фисура
Анемия
Апендицит
Астма
Атеросклероза
Атрофия
Безплодие
Болест на Паркинсон
Бронхит
Бременност
Вагинално течение
Варицела
Високо кръвно
Висок холестерол
Витилиго
Въшки
Глаукома
Грип
Гъбички
Далекогледство
Депресия
Диабет
Детски хемангиоми
Дребна шарка
Ендометриоза
Еректилна дисфункция
Запек
Затлъстяване
Защита от насекоми
Зъбен камък
Избелване на зъби
Инсулт
Инфаркт
Инконтиненция на урина
Камъни в бъбреците
Кариес
Катаракта
Колики
Кога да потърсим лекар при грип?
Косопад
Контрацепция
Късогледство
Кървене на венците
Макулна дегенерация
Мигрена
Менопауза
Миома
Остеопороза
Псориазис
Проблеми с еякулацията
Проблеми с мъдреците
Панкреатит
Разширени вени
Рахит
Рак на гърдата
Рак на гърдата
Разстройство
Рак на простатата
Сърдечна недостатъчност
Себореен дерматит
СИНДРОМ НА СУХОТО ОКО
Синдром на сухото око
Синузит
Спортен травматизъм
Скарлатина
Сърдечни аритмии
Синдром на поликистозните яйчници
Сексуални проблеми
СПИН
Сърдечни клапни пороци
Устна хигиена
Хламидиална инфекция на гениталиите
Хемороиди
Хепатит
Херния
Хрема
Хронична обструктивна белодробна болест (ХОББ)
Целулит
Цистит
Човешки папилома вирус (HPV)
ЧОВЕШКИЯТ ПАПИЛОМА ВИРУС (HPV)
Язва

Безплатна доставка за поръчки на стойност над 49 лв.

Доставка за Пловдив за поръчки под 39 лв. - 2.99 лв. - до адрес.

Поръчка по телефона:

Поръчки по телефона може да правите само от Понеделник до Петък 9-18 часа.

Изберете продуктите които желаете да закупите и ни се обадете на телефони: 0885881076.

Наш служител ще запише поръчката Ви.

Последно разглеждани продукти

Следвайте ни във Facebook!

Интересни публикации

Абонирайте се за новини и промоции!
bg Bulgarian af Afrikaans sq Albanian ar Arabic hy Armenian az Azerbaijani eu Basque be Belarusian ca Catalan zh-CN Chinese (Simplified) zh-TW Chinese (Traditional) hr Croatian cs Czech da Danish nl Dutch en English et Estonian tl Filipino fi Finnish fr French gl Galician ka Georgian de German el Greek ht Haitian Creole iw Hebrew hi Hindi hu Hungarian is Icelandic id Indonesian ga Irish it Italian ja Japanese ko Korean lv Latvian lt Lithuanian mk Macedonian ms Malay mt Maltese no Norwegian fa Persian pl Polish pt Portuguese ro Romanian ru Russian sr Serbian sk Slovak sl Slovenian es Spanish sw Swahili sv Swedish th Thai tr Turkish uk Ukrainian ur Urdu vi Vietnamese cy Welsh yi Yiddish
Google translate  

Търсене по зона на тялото